FORMATOWANIE PRAC


W naszym punkcie możesz liczyć na kompleksowe i profesjonalne formatowanie prac (odpłatne). Ponieważ jest to element którym wyróżniamy na tle konkurencji przykładamy wielka uwagę by usatysfakcjonować naszych klientów. Wszystkie prace przed ich wydrukiem przeglądamy gratis. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancje poprawności wydruku, oszczędzając czas i pieniądze.
W sytuacji, kiedy konieczna jest nasza interwencja np. w celu przygotowanie pracy do druku obustronnego, ugładzenia optycznego, poprawienie spisu treści, wtedy minimalna kwotę jaką pobieramy wynosi 5,0 zł.

Jeśli jednak chcesz uniknąć dodatkowych kosztów to podajemy kilka użytecznych wskazówek.

Pliki tworzone w Wordzie 2007 i nowszy możesz zapisywać w formacie pdf. Jest on stabilniejszy i nie powoduje przykrych niespodzianek (np. "rozjeżdżanie" tekstu) po otwarciu pliku na innym komputerze.

Posiadacze starszej wersji MS Office mogą ściągnąć i zainstalować darmowe oprogramowanie ze strony www.primopdf.com za pomocą którego można przekonwertować pliki pakietu MS Office na pliki z rozszerzeniem PDF.

Przygotowując pracę do wydruku zwróć uwagę na wytyczne uczelni co do ustawienia druku.

Jak przygotować pracę do druku obustronnego:

  1. Ustaw marginesy lustrzane
  2. Wybierz numerację zewnętrzną albo wyśrodkowaną
  3. Główne rozdziały powinny zaczynać się na stronach nieparzystych
  4. Jeśli zakończyłeś pracę na bieżącej stronie i chcesz zacząć pisać na następnej to nie przechodź na nią naciskając wielokrotnie Enter tylko wciśnij Ctrl. z Enterem równocześnie. Kursor powinien przejść od razu na następną stronę jeśli to nie nastąpi to należy powtórzyć czynność.

Jeśli zamierzasz oddać pracę do oprawienia ustaw lewy marginesu o 0,5 cm większy od prawego.

W razie wątpliwości i pytań chętnie pomożemy. Dzwońcie, piszcie, zawsze odpowiadamy.

Masz pytanie?


Dołącz do nas:

FacebookGoogle+
Plansza informacyjna PFR

---------- Ważne! ----------

Kontaktujesz się z nami, by mailowo przesłać pliki do druku? Mamy znacznie lepsze rozwiązanie! Czy wiesz, że od teraz możesz znacznie szybciej i wygodniej zlecić oraz opłacić druk on-line przez stronę www? Zamówienia składać w ten sposób możesz w dowolnym momencie dnia i nocy zaś gotowy wydruk odbierzesz w naszym punkcie bez kolejki!

  • Dostępne 24/7
  • Możliwość zamówienia druku nawet do 1000 plików oraz 1000 na raz
  • Powiadomienia e-mail / SMS o tym, że wydruki są gotowe do odbioru
  • Usługa dostępna również z urządzeń mobilnych!

Przejdź tutaj aby zamówić: perkmylife.com/print/new/copystudent-alk

Pozdrawiamy!
CopyStudent ALK