FORMATOWANIE PRAC


W naszym punkcie możesz liczyć na kompleksowe i profesjonalne formatowanie prac (odpłatne). Ponieważ jest to element którym wyróżniamy na tle konkurencji przykładamy wielka uwagę by usatysfakcjonować naszych klientów. Wszystkie prace przed ich wydrukiem przeglądamy gratis. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancje poprawności wydruku, oszczędzając czas i pieniądze.
W sytuacji, kiedy konieczna jest nasza interwencja np. w celu przygotowanie pracy do druku obustronnego, ugładzenia optycznego, poprawienie spisu treści, wtedy minimalna kwotę jaką pobieramy wynosi 5,0 zł.

Jeśli jednak chcesz uniknąć dodatkowych kosztów to podajemy kilka użytecznych wskazówek.

Pliki tworzone w Wordzie 2007 i nowszy możesz zapisywać w formacie pdf. Jest on stabilniejszy i nie powoduje przykrych niespodzianek (np. "rozjeżdżanie" tekstu) po otwarciu pliku na innym komputerze.

Posiadacze starszej wersji MS Office mogą ściągnąć i zainstalować darmowe oprogramowanie ze strony www.primopdf.com za pomocą którego można przekonwertować pliki pakietu MS Office na pliki z rozszerzeniem PDF.

Przygotowując pracę do wydruku zwróć uwagę na wytyczne uczelni co do ustawienia druku.

Jak przygotować pracę do druku obustronnego:

  1. Ustaw marginesy lustrzane
  2. Wybierz numerację zewnętrzną albo wyśrodkowaną
  3. Główne rozdziały powinny zaczynać się na stronach nieparzystych
  4. Jeśli zakończyłeś pracę na bieżącej stronie i chcesz zacząć pisać na następnej to nie przechodź na nią naciskając wielokrotnie Enter tylko wciśnij Ctrl. z Enterem równocześnie. Kursor powinien przejść od razu na następną stronę jeśli to nie nastąpi to należy powtórzyć czynność.

Jeśli zamierzasz oddać pracę do oprawienia ustaw lewy marginesu o 0,5 cm większy od prawego.

W razie wątpliwości i pytań chętnie pomożemy. Dzwońcie, piszcie, zawsze odpowiadamy.

CENNIK

Formatowanie prac Cena
Godzina pracy nad pracą 60,00 zł
Minimalka* 5,00 zł

* Minimalna kwota za formatowanie pracy wynosi 5,0 zł (przygotowanie pracy do druku obustronnego, ugładzenie optyczne pracy)
Wszystkie prace przed ich wydrukiem przeglądamy gratis. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancje poprawności wydruku, oszczędzając czas i pieniądze.

Pełny cennik usług Copy Student (pdf; 150 KB)

Masz pytanie?


Dołącz do nas:

FacebookGoogle+