OPRAWA PRAC

Miękka i twarda oprawa prac stanowi ważny element naszej oferty. Oprawy wykonujemy na miejscu. Czas trwania usługi wynosi ok. 5-10 minut i jest uzależniony od liczby oczekujących klientów.

TWARDA OPRAWA PRAC

Kolorowa okładka płócienna i skóropodobna z nazwą pracy np. Praca Magisterska, Licencjacka, Dyplomowa, Inżynierska, MBA, BBA, Dysertacja, Rozprawa Doktorska. W ciągłej sprzedaży dysponujemy okładkami z logiem i nazwą uczelni: AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO.

OPRAWA Z PERSONALIZOWANYMI, INDYWIDUALNYMI, DOWOLNYMI NAPISAMI

Kolorowa okładka płócienna i skóropodobna z nazwą pracy np. Praca Magisterska, Licencjacka, Dyplomowa, Inżynierska, MBA, BBA, Dysertacja, Rozprawa Doktorska.. W ciągłej sprzedaży dysponujemy okładkami z logiem i nazwą uczelni: AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO.

Na życzenie klienta możliwe jest przygotowanie specjalnej, indywidualnej okładki z dowolnym tłoczeniem np. logo, imię i nazwisko, tytuł pracy czy numer indeksu. Napisy mogą być tylko wytłoczone lub wykonane w kolorze złotym lub srebrnym, również na grzbiecie oprawy.
Czas realizacji od 30 min do 2 dni roboczych.

Dostępne są także okładki bez napisów. Oprawa maksymalnie do 300 kartek papieru standardowego 80g/m2 lub do 317 kartek (naszego 90g/m2 satynowego).

NOWOŚĆ
OKŁADKI NA DYPLOMY PRZEDSZKOLAKA LUB OKŁADKI NA INNE DYPLOMY

Idealne i unikatowe rozwiązanie uzupełniające i zabezpieczające standardowe Dyplomy, Dyplomy Przedszkolaka, Ukończenia przedszkola, Pasowania na przedszkolaka. Jest rozwiązaniem, podnoszącym prestiż oraz podkreślającym wagę i wyjątkowość wręczanych dyplomów. Występują w szerokim asortymencie kolorów płócien lub materiałów skóropodobnych – oferta uzależniona od aktualnej dostępności materiałów wykończeniowych. Występują w rozmiarze dostosowanym do dyplomów w formacie A5 oraz standardowych A4. Posiadamy je w ciągłej sprzedaży bez napisów lub możliwe jest naniesienie dowolnego napisu (dyplom, dyplom przedszkolaka), loga, nazwy grupy przedszkola itd.

DYPLOM UKOŃCZENIA PRZESZKOLA, PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA

Posiadamy w sprzedaży szereg wzorów Dyplomów dla przedszkolaków, których treść oraz formę możemy dowolnie ustalić z klientem lub przygotować je według wytycznych klienta do ręcznego wypełnienia. Dyplomy drukujemy na kartonie satynowanym o gramaturze 200 lub 250g. Formacie A5 i A4. Po dostarczeniu listy z nazwiskami możliwa personalizacja dyplomów za symboliczną opłatę.

MIĘKKA OPRAWA KANAŁOWA PRAC

Oprawa zaciskowa o twardym grzbiecie i miękkiej okładce z przodu przeźroczystej z tyłu tekturowej w różnych kolorach. Idealna do prac zaliczeniowych, raportów, streszczeń menadżerskich i innych dokumentów wymagających poważniejszej oprawy. Często przez naszych Klientów stosowana zamiennie do termobindowania.

Uwaga! Istnieje możliwość otworzenia oprawionej już pracy i wymiany kartek lub okładki. Nie bierzemy jednak odpowiedzialności za ewentualne zniszczenia.

Można również pozostawić u nas pracę lub przesłać ją mailem do oprawienia i odbioru w późniejszym terminie.

BINDOWANIE

Jedna z najpopularniejszych opraw polegająca na spięciu pliku dziurkowanych kartek w miękki plastikowy grzbiet spiralny z przeźroczystą okładką wierzchnią i kolorowym kartonowym tyłem. Oprawa maksymalnie do 500 kartek.

TERMOBINDOWANIE

Oprawa termiczna polegająca na wklejeniu pliku kartek w kartonową okładkę (folia przeźroczysta z przodu i kartonowym kolorowym tyłem). Maksymalnie do 180 kartek.

CENNIK

Oprawy / okładki na dyplomy

Oprawy prac twarde Cena
1-300* kartek 10,00- 35,00 zł
Okładki na życzenie, personalizowane z dowolnym napisem **
(Dysertacja Doktorska, Doctoral Dissertation, MBA, Master Thesis...)
Min. 15,00 zł
Awaryjne wyjecie pracy z oprawy twardej 5,00 lub 10,00 zł***
Okładki na dyplomy A4 7,00-12,00 zł
Okładki na dyplomy przedszkolaka A4 7,00-18,00 zł
Okładki na dyplomy przedszkolaka A5 6,00-15,00 zł

* Dostępne bez napisu i z napisami: Praca Licencjacka, Dyplomowa, Magisterska, Doktorska, Inżynierska itd.… Rozprawa Doktorska, Dysertacja Doktorska, MBA, BBA oraz z Logiem Uczelni. Różne kolory i materiały wykończenia.
** Cena za sztukę uzależniona jest od wielkości zamówienia oraz ilości zamieszczanych napisów. Możliwe tłoczenie napisów na grzbiecie.
*** Osoby, które wykonywały oprawę pracy w naszym punkcie płacą 5,00 zł pozostałe 10,00 zł.

Bindowanie Cena****
1-20 kartek 4,00 zł
Do 100 kartek 5,00 zł
Do 150 kartek 6,00 zł
Do 180 kartek 7,00 zł
Do 240 kartek 10,00 zł
Do 500 kartek 15,00 zł

**** Cena zawiera koszt przedziurkowania kartek wraz z grzbietem i okładkami w wybranym kolorze

Termobindowanie Cena
Do 100 kartek 5,00 zł
Do 180 kartek 7,00 zł

Oprawa kanałowa miękka (softclear) Cena
1-150 kartek 10,00 zł

Pełny cennik usług Copy Student (pdf; 200 KB)

Masz pytanie?


Dołącz do nas:

FacebookGoogle+
Plansza informacyjna PFR

---------- Ważne! ----------

Kontaktujesz się z nami, by mailowo przesłać pliki do druku? Mamy znacznie lepsze rozwiązanie! Czy wiesz, że od teraz możesz znacznie szybciej i wygodniej zlecić oraz opłacić druk on-line przez stronę www? Zamówienia składać w ten sposób możesz w dowolnym momencie dnia i nocy zaś gotowy wydruk odbierzesz w naszym punkcie bez kolejki!

  • Dostępne 24/7
  • Możliwość zamówienia druku nawet do 1000 plików oraz 1000 na raz
  • Powiadomienia e-mail / SMS o tym, że wydruki są gotowe do odbioru
  • Usługa dostępna również z urządzeń mobilnych!

Przejdź tutaj aby zamówić: perkmylife.com/print/new/copystudent-alk

Pozdrawiamy!
CopyStudent ALK

Twarda oprawa prac
Okładki na dyplomy przedszkolaka

Miękka oprawa prac


Softclear

Bindowanie


Clear

Exclusive

Termobindowanie


Office