INNE USŁUGI


NOWOŚĆ
ZDJĘCIA DO DYPLOMU LUB INNYCH DOKUMENTÓW

Już wykonujemy zdjęcia oraz drukujemy w różnych formatach w zależności od potrzeb (4,5x6,5cm, 3,5x4,5 cm itd.). Możemy również wydrukować zdjęcie z pliku nam dostarczonego, trzeba jednak mieć na uwadze, żę kolorystyka zdjęcia widoczna na monitorze (w domu) może odbiegać od tej na wydruku (rożne profile i ustawienia monitorów), dlatego też nie ponosimy odpowiedzialności za odwzorowanie koloru zdjęć nie wykonanych przez nas.
Standardowy czas oczekiwania to 5-10 min.

SKANOWANIE

Oferujemy skanowanie czarno-białe i kolorowe materiałów różnej wielkości max. formatu A3. Zeskanowane materiały możemy zapisać w dowolnym popularnym formacie graficznym np. jpg, tiff, czy pdf.

SKANOWANIE OCR

Daje możliwość edytowania tekstów w Word przeniesionych z wydrukowanych już prac, książek, broszur, zdjęć i plików graficznych.

LAMINOWANIE

Termiczne foliowanie idealne dla dodatkowego zabezpieczenia bądź usztywnienia wszelkich dokumentów, identyfikatorów, przepustek, wizytówek itp. Maksymalny format A4.

DOCINANIE NA GILOTYNIE

Umożliwia przecięcie jednorazowo 50 kartek standardowego 80g/m2 papieru. Idealne do ogłoszeń, ulotek, biletów, wizytówek oraz "pomocy dydaktycznych".

SPRZEDAŻ ART. BIUROWYCH

Masz "awarię", brakuje ci zeszytu, długopisu, flamastra, taśmy klejącej, teczki, papieru, płyty CD/DVD bądź jakiejkolwiek innej rzeczy, zajrzyj do NAS. Zobaczymy co da się zrobić :) Nie posiadamy laserowych urządzeń naprowadzających na cel !!! Posiadamy za to poważną bazę innych "pomocy naukowych" ;-)

Masz pytanie?


Dołącz do nas:

FacebookGoogle+
Plansza informacyjna PFR

---------- Ważne! ----------

Kontaktujesz się z nami, by mailowo przesłać pliki do druku? Mamy znacznie lepsze rozwiązanie! Czy wiesz, że od teraz możesz znacznie szybciej i wygodniej zlecić oraz opłacić druk on-line przez stronę www? Zamówienia składać w ten sposób możesz w dowolnym momencie dnia i nocy zaś gotowy wydruk odbierzesz w naszym punkcie bez kolejki!

  • Dostępne 24/7
  • Możliwość zamówienia druku nawet do 1000 plików oraz 1000 na raz
  • Powiadomienia e-mail / SMS o tym, że wydruki są gotowe do odbioru
  • Usługa dostępna również z urządzeń mobilnych!

Przejdź tutaj aby zamówić: perkmylife.com/print/new/copystudent-alk

Pozdrawiamy!
CopyStudent ALK